Kurz pro získání licence F016

Kurz se skládá ze tří částí.
1. část je základní kurz
2. část je pokračovací kurz
3. část je 14ti denní stáž

Základní kurz proběhne 7.2. – 9.2. 2022  prezenční formou. Program bude upřesněn.
Pokračovací kurz 4.4. – 6.4. 2022 proběhne prezenční formou. Program bude upřesněn.
Více informací rádi poskytneme na telefonu 602 372 712

Všeobecné informace:
Nutriční kurz pro žadatele o nutriční licenci F016

Licence F016 je nutriční licence pro lékaře na preskripci enterální a parenterální výživy. Licence je časově neomezená. Může si o ni zažádat každý lékař po první atestaci. Kurz i stáž si může udělat již před tím, ale o licenci zažádá až po atestaci.
K získání licence je třeba dvou kurzů (základní a pokračovací) a praktické 14 denní stáže. Tyto 3 dokumenty o absolvování všech třech částí pak zašle na SKVIMP Doc. Novákovi a zažádá o licenci. Lékař zasílá vždy jen kopii dokumentů.
Kurz F016 se koná v Penzionu Nad Oborou v Hradci Králové – www.pno.cz.
V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování v penzionu činí 1200,-Kč na noc včetně DPH. V případě zájmu, popř. po naplnění kapacity penzionu, Vám rádi zprostředkujeme ubytování v hotelu, většinou bývá poptáván hotel Grand. Od roku 2020 je k ubytování účtován místní poplatek 15 Kč na osobu na den.
V průběhu kurzu je  k dispozici káva, čaj, voda a malé občerstvení. V ceně není zahrnut oběd. Rádi Vám jej zajistíme za 195Kč/ks. Obědy je nutné v případě zájmu objednat předem. Popř. se můžete naobědvat v nedaleké restauraci.

Cena kurzu je 5000,-Kč včetně DPH. K licenci jsou potřeba tyto kurzy dva, tedy 2 x 5000,-Kč, plus platba za stáž. Tu ale řeší lékař sám se studijním oddělením nemocnice, kde se rozhodne absolvovat 14 denní stáž.

    Registrační formulář na kurz F016    Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné.