Kurz pro získání licence F016 – podzim 2023

Dokumenty ke stažení

Kurz se skládá ze tří částí.

1. část je základní kurz

2. část je pokračovací kurz

3. část je dvoutýdenní stáž

Základní kurz 27.- 29. 11. 2023 v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové. 

Pokračovací kurz 14.- 16. 2. 2024 v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové.

Více informací rádi poskytneme na telefonu 602 372 712.

Všeobecné informace:

Nutriční kurz pro žadatele o nutriční licenci F016

Licence F016 je nutriční licence pro lékaře na preskripci enterální a parenterální výživy. Licence je časově neomezená. Může si o ni zažádat každý lékař po první atestaci. Kurz i stáž si může udělat již před tím, ale o licenci zažádá až po atestaci.

K získání licence je třeba dvou kurzů (základní a pokračovací) a praktické dvoutýdenní stáže.  

Certifikáty o absolvování všech třech částí pak zašle na SKVIMP doc. Novákovi a zažádá o licenci. Lékař zasílá vždy jen kopii dokumentů.

V případě prezenční formy kurzu:

Kurz F016 se koná v Penzionu Nad Oborou v Hradci Králové – www.pno.cz.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování v penzionu činí 1400,-Kč na noc včetně DPH. V případě zájmu, popř. po naplnění kapacity penzionu, Vám rádi zprostředkujeme ubytování v hotelu, většinou bývá poptáván hotel Grand. Od roku 2020 je k ubytování účtován místní poplatek 15 Kč na osobu na den (cena platná pro rok 2022).

V průběhu kurzu je  k dispozici zdarma káva, čaj, voda a malé občerstvení. Oběd je za poplatek dle platného ceníku – akuálně 220Kč/ks (jednotné menu, případná stravovací omezení je nutné hlásit předem). Pokud o obědy zájem nemáte, dejte nám, prosím, vědět předem. 

Cena kurzu je 5900,-Kč včetně DPH. K licenci jsou potřeba tyto kurzy dva, tedy 2 x 5900,-Kč, plus platba za stáž. Tu ale řeší lékař sám se studijním oddělením nemocnice, kde se rozhodne absolvovat  dvoutýdenní stáž.

 

    Registrační formulář na kurz F016    Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné.