Kurz pro získání licence F016, jaro 2022

Kurz se skládá ze tří částí.

1. část je základní kurz

2. část je pokračovací kurz

3. část je dvoutýdenní stáž

Základní kurz proběhne 14.2.- 16.2. 2022 prezenčně v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové. 

Pokračovací kurz 4.4. – 6.4. 2022 prezenčně v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové.

Více informací rádi poskytneme na telefonu 602 372 712

Všeobecné informace:

Nutriční kurz pro žadatele o nutriční licenci F016

Licence F016 je nutriční licence pro lékaře na preskripci enterální a parenterální výživy. Licence je časově neomezená. Může si o ni zažádat každý lékař po první atestaci. Kurz i stáž si může udělat již před tím, ale o licenci zažádá až po atestaci.

K získání licence je třeba dvou kurzů (základní a pokračovací) a praktické dvoutýdenní stáže.  

Tyto 3 dokumenty o absolvování všech třech částí pak zašle na SKVIMP Doc. Novákovi a zažádá o licenci. Lékař zasílá vždy jen kopii dokumentů.

V případě prezenční formy kurzu:

Kurz F016 se koná v Penzionu Nad Oborou v Hradci Králové – www.pno.cz.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování v penzionu činí 1200,-Kč na noc včetně DPH. V případě zájmu, popř. po naplnění kapacity penzionu, Vám rádi zprostředkujeme ubytování v hotelu, většinou bývá poptáván hotel Grand. Od roku 2020 je k ubytování účtován místní poplatek 15 Kč na osobu na den (cena platná pro rok 2021).

V průběhu kurzu je  k dispozici zdarma káva, čaj, voda a malé občerstvení. Oběd je za poplatek 200Kč/ks (jednotné menu). Pokud o obědy zájem nemáte, dejte nám, prosím, vědět předem. 

Cena kurzu je 5000,-Kč včetně DPH. K licenci jsou potřeba tyto kurzy dva, tedy 2 x 5000,-Kč, plus platba za stáž. Tu ale řeší lékař sám se studijním oddělením nemocnice, kde se rozhodne absolvovat  dvoutýdenní stáž.

Účast na akci je možná při splnění aktuálně platných podmínek nařízených vládou. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte!

    Registrační formulář na kurz F016    Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné.